web designed and web development webonward.pl - profesjonalne strony internetowe
Aktualności - 10 stycznia 2017 NOWY KURS AKADEMII PŁYWANIA Wspierają nas

Uprzejmie informujemy, iż nowy kurs Akademii Pływania AZS AWF Katowice rozpocznie się we wtorek 10 stycznia 2017 roku. Podczas całego roku akademickiego organizujemy w sumie 3 kursy trzymiesięczne:

(I kurs od października, II kurs od stycznia i III kurs od kwietnia), a więc istnieje możliwość kontynuacji.

•Zapisy na kurs odbywają się mailowo na adres: m.skora@awf.katowice.pl. Proszę podać imię, nazwisko, wiek.

•Zajęcia odbywają się 2 razy w tygodniu we wtorki i piątki.

•Koszt kursu wynosi 400 zł (około 3 miesiące=22 zajęcia).

•Nauka: dzieci (od 6 roku życia) godz. 17.00 lub 17.45

•Nauka: dorośli godz. 18.30

•Doskonalenie (umiejętność pływania minimum 3 technikami: kraul na grzbiecie, kraul na piersiach, żabka): dzieci i dorośli godz. 17.00, 17.45, 18.30, 19.15.

•Trening (umiejętność pływania 4 technikami: kraul na grzbiecie, kraul na piersiach, żabka i delfin): dzieci i dorośli godz. 17.00

•Zajęcia indywidualne: 19.15 (koszt jednej lekcji 45 min wynosi 50 zł)

• Czepki OBOWIĄZKOWE!!!

• Proszę wydrukować kartę uczestnika, wypełnić i przynieść na pierwsze zajęcia (zakładka "kontakt i zapisy"). W przypadku kontynuacji nie wypełniamy ponownie karty uczestnika.

• Rodzice lub inne osoby postronne mogą pomóc dzieciom przebrać się w szatni ale nie wchodzą na halę pływalni. Jest możliwość obserwacji zajęć ze Sport Baru znajdującego się na I piętrze. Zachęcamy do zakupu kawki, herbatki, ciastka, polecamy sałatki i dania na ciepło...sami z resztą często stołujemy się w Sport Barze :) Bardzo prosimy mieć na uwadze, że Sport Bar to odrębna firma i jeśli działalność będzie nieopłacalna to będzie zamnięty podczas zajęć i nie będzie możliwości obserwacji zajęć "przez szybę".

Więcej szczegółów znajdziecie Państwo w zakładce "OFERTA" oraz "KONTAKT I ZAPISY".

Serdecznie zapraszamy!!!

Akademia Pływania AZS AWF Katowice